spojte své cesty Na Křižovatce

Hlasování veřejnosti o přidělení rozpočtu pro přestavbu Křižovatky

Do konce měsíce května probíhá na stránkách projektu Dáme na vás první kolo hlasování veřejnosti o získání rozpočtu pro různé projekty zlepšující život v Brně. V hlasování bojuje o rozpočet na plánovanou přestavbu také naše knihovna a to prostřednictvím hlasů veřejnosti. Pro tuto chvíli Křižovatka získala v prvním kole hlasování dostatečný počet hlasů a projekt přestavby získal podporu pro další krok schvalovacího procesu, ale boj o získání kýžených financí ještě není u konce. V listopadu totiž proběhne druhé kolo hlasování, do kterého se budou moci zapojit pouze lidé s trvalým bydlištěm na území města Brna. Prosíme tedy všechny, kdo tuto podmínku splňují, aby se do podzimního hlasování určitě zapojili, a podpořili naši knihovnu. Bez vaší pomoci zůstane nová krásná podoba Křižovatky pouhým snem, což by byla jistě škoda. Děkujeme všem, kdo nás podpořili v prvním kole a také těm, kdo se rozhodnou pomoci i v listopadu.

Podpořit Křižovatku